Bir Arkas Holding Kuruluşudur.
bilgi@arkasturizm.com.tr 444 9 777
Kasap Sokak Arkas Binası No:2 Esentepe 34394
Şişli / İstanbul

Sizin için uygun turları listeliyoruz. Lütfen bekleyiniz...


Yükleniyor

Kullanım Koşulları

Arkas Turizm Seyahat Acentası A.Ş’ye ait “www.arkascruises.com” web sitesine hoş geldiniz! Bu siteyi kullandığınızda aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılacaksınız:

www.arkascruises.com web sitesinin yayınlanması, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler, kişi ve kuruluşlara yönelik talimat verilmesi, hukuken onların herhangi bir doğrultuya yönlendirmesi amaçlarını ve tebligat niteliğini taşımamaktadır. Web sitemizde yayınlanan çalışmalar, kaynak gösterilmek suretiyle yayımlanabilir; ancak bu bilgilerin ticari amaçlarla kullanımı Arkas Turizm Seyahat Acentası A.Ş’nin yazılı iznine tabidir.

www.arkascruises.com web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel ve doğru bilgilerle yayınlanmasını temin etmek amacıyla elinden gelen çabayı göstermekle birlikte, Arkas Turizm Seyahat Acentası A.Ş.nin bu bilgilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda açık veya zımni şekilde kefalet veya garanti verdiği yolunda hiçbir taahhüdü bulunmamakla birlikte, işbu bilgiler nedeniyle ARKAS Turizm Seyahat Acentası A.Ş. herhangi bir şekilde sorumlu tutulamaz. Kullanıcılar sisteme girmeleri ile birlikte, www.arkascruises.com tarafından yayınlanan bilgilerin kullanımı sonucunda doğrudan veya dolaylı bir kayıp veya zarar doğması halinde, bu durumun Arkas Turizm Seyahat Acentası A.Ş’ne hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklemeyeceğini açık olarak gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılırlar. Sitede yer alan bütün metinler ve/veya hizmetler, önceden kullanıcılara bildirimde bulunmaksızın Arkas Turizm Seyahat Acentası A.Ş. tarafından değiştirilebilir. www.arkascruises.com web sitesi ön bilgi verilmeden kullanım dışı bırakılabilir.

www.arkascruises.com web sitesinde yayınlanmış bilgiler, ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan veya doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı sorumluluk kabul edilmez. İnsan hataları, teknik veya diğer faktörler nedeniyle hata veya bilgi eksikliği/yanlışlığının veya güncellik yitirmesinin gerçekleşme olasılığı vardır.

www.arkascruises.com sistemde yer alan bilgilerdeki hata ve eksikliklerden hiçbir şekilde sorumlu bulunmamaktadır. Bu site Arkas Turizm Seyahat Acentası A.Ş’ye ait olup site içerisindeki bilgilerin bir kısmı kendi bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak Arkas Turizm Seyahat Acentası A.Ş. tarafından yayınlanmaktadır. Sitemizden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, Arkas Turizm Seyahat Acentası A.Ş.’yi hiç bir şekilde bağlamamaktadır.

Sizi Arayalım