Bir Arkas Holding Kuruluşudur.
bilgi@arkasturizm.com.tr 444 9 777
Kasap Sokak Arkas Binası No:2 Esentepe 34394
Şişli / İstanbul

Sizin için uygun turları listeliyoruz. Lütfen bekleyiniz...


Yükleniyor

Gizlilik Sözleşmesi

Arkas Turizm Seyahat Acentası A.Ş. (“www.arkascruises.com”), internet sitesini ziyaret eden herkesin özel hayatına saygı göstermektedir. Site ziyaretçileri hakkında toplanan her türlü bilgi öncelikle site ziyaretçilerinin talep ettikleri veya edebilecekleri hizmetleri sunmak için ve sonra da şirket olarak daha iyi hizmet verebilmek amacına uygun olarak kullanılır. Arkas Turizm Seyahat Acentası A.Ş. hiçbir suretle bu amacla toplanan kişisel bilgileri üçüncü kişi ve/veya kurumlar ile baska amaclarla paylasmamayı taahhüt eder.

Kişisel olarak site ziyaretçileri olarak sizlerle ile ilgili hangi bilgilere sahip olduğunu öğrenme ve gerekirse düzeltmeler yapma hakkına sahipsiniz; ayrıca bu bilgilerin kullanılmamasını talep hakkına sahipsiniz. Talepleriniz güvenlik, mali veya hukuki sebepler ile yerine getirilemeyebilir. www.arkascruises.com’un sayfalarından birinde veya daha fazlasında, www.arkascruises.com harici internet sitelerine bağlantılar olabilir. Arkas Turizm Seyahat Acentası A.Ş, kendisinin işletmediği bu sitelerin kendilerine özgü gizlilik politikalarından hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. Internet adresi www.arkascruises.com ile başlamayan siteler www.arkascruises.com ile ilişkisi olmayan sitelerdir.

Bu siteyi kullanarak Arkas Turizm Seyahat Acentası A.Ş.’ın Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılmaktasınız. Arkas Turizm Seyahat Acentası A.Ş .her zaman bu politikada değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını tek taraflı olarak saklı tutar. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Sizi Arayalım